ikona folder transparentZapisane oferty0

O nas

MAR-MI Nieruchomości istnieje i działa na rynku nieruchomości od 2015 roku. Codziennie staramy się zadowolić naszych klientów poprzez znalezienie dla nich odpowiedniej nieruchomości oraz przejścia bezproblemowo przez całą transakcję.

Chętnie przyjmiemy ofertę i znajdziemy kupca na Państwa mieszkanie, dom, działkę budowlaną, lokal użytkowy lub obiekt. Jeżeli posiadacie Państwo działkę inwestycyjną w interesującym miejscu pomożemy Wam poszukać inwestora.

Za niewielkim wynagrodzeniem oferujemy pomoc, chętnie zajmiemy się całą transakcją, od A do Z, aż do przekazania nieruchomości po zakupie.

W takich sytuacjach oferujemy bezpłatną pomoc i przeprowadzimy kompleksowo transakcję zakupu nieruchomości.

Ofertami obejmujemy południową część województwa lubuskiego i częściowo dolnośląskiego z powiatu nowosolskiego i głogowskiego, posiadamy oferty z powiatów żarskiego, żagańskiego, zielonogórskiego, ale zakres terytorialny naszego działania jest nieograniczony, szczególnie dotyczy to nieruchomości komercyjnych.

Służymy pomocą w ustaleniu ceny rynkowej nieruchomości w każdej okolicy.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura!

A co myślą o nas nasi klienci?

"Witam Państwa. Chciałbym polecić Państwu to biuro nieruchomości, Pan Maciej Majewski mega spokojny facet, bez stresu i pośpiechu doradza, szczerze i rozważnie. Nie ma ciśnienia na zysk. POLECAM."Marek T.
"Widać że pośrednik zna się na rzeczy. Bezproblemowo przeszliśmy przez transakcję zakupu nieruchomości i całą papierkową robotę. Bardzo polecam to biuro."Sylwia W.
"Przyjazny i pomocny agent z doświadczeniem w swoim fachu."Mateusz K.