ikona folder transparentZapisane oferty0

Duża działka przy lesie na uboczu koło Lubska

Działka na sprzedaż - Gareja
287 000 zł 74,95 zł/m2

SPRZEDAŻ

Metraż

3 829 m2

Lokalizacja

wieś

Przeznaczenie

budowlana

Opis oferty

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę o powierzchni 3829 m2 w kolonii Gareja, obręb Mierków, gmina Lubsko.

Działka płaska, sucha, częściowo zadrzewiona, podłoże piaszczyste. Dojazd drogą asfaltową. Prąd i woda przy granicy działki.

W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna i lasy.

Do Lubska 5 km.

Istnieje możliwość zakupu tej działki z opcją budowy domu w technologii drewnianej szkieletowej, z bala klejonego i murowanej. Pomagamy na każdym etapie budowy, od zakupu działki, przez warunki zabudowy, umowy przyłączeniowe, pozwolenia budowlane do wykończenia domu i zagospodarowania terenu. Więcej informacji w biurze.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Stan prawny działki

Stan prawny
własność

Szczegóły oferty

Długość
49 m.b.
Szerokość
78 m.b.
Kształt
prostokąt
Ukształtowanie
płaskie
Obecna zabudowa
brak
Ogrodzenie
mieszane
Prąd
tak
Gaz
nie
Kanalizacja
brak
Ujęcie wody
miejska w drodze
Plan miejscowy
brak
Wydane warunki zabudowy
nie
Aktualne pozwolenie na budowe
nie
Możliwość podziału
nie
Droga dojazdowa
asfaltowa
Odległość od centrum miasta
5 km